PR405-BR24H Visual Communications Company - VCC
T-1_3-4_Standard_Profile.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI 12-08-16
Packaging: Bulk
Current: 17mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 14mcd
Termination Style: PC Pin
Viewing Angle: 60°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 635nm
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMI 12-08-16, Packaging: Bulk, Current: 17mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 14mcd, Termination Style: PC Pin, Viewing Angle: 60°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 635nm, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.