PR4Y-100RFI
PR4Y-100RFI IRC (TT electronics)
pr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 100 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Ceramic AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук