PR4Y-200KBI
PR4Y-200KBI IRC (TT electronics)
pr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 200K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Ceramic AXL Ammo
Написати відгук