PR4Y-30K1BI
PR4Y-30K1BI IRC (TT electronics)
pr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 30.1K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Ceramic AXL Ammo
Написати відгук