PR5Y-8K2BI Welwyn (TT electronics)
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Metal Film 8.2K Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±15ppm/C Ceramic AXL Ammo
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 378
Відгуки про товар
Написати відгук