PRD-11AG0-24
PRD-11AG0-24 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 24VAC HD-PWR 30A GEN PURPOSE RLY
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PRD-11AG0-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-11AG0-24 PRD-11AG0-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 24V