PRD-11AY1-240
PRD-11AY1-240 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 240V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPDT 25A 240VAC HEAVY DUTY PWR RELAY.
Інші пропозиції PRD-11AY1-240
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-11AY1-240 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_PRD_0616-116991.pdf General Purpose Relays DPDT 25A 240VAC HEAVY DUTY PWR RELAY