PRD-11DF0-110 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: PRD-11DF0-110=CONTACTOR ASSEMBLY
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Coil Insulation: Class B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PRD-11DF0-110=CONTACTOR ASSEMBLY, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, UL, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Coil Insulation: Class B.