PRD-1AY0-24 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_PRD_0616-116991.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO 25A 24VAC HEAVY DUTY PWR RELAY
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PRD-1AY0-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-1AY0-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 24V