PRD-3AY0-240
PRD-3AY0-240 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 240V
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PRD-3AY0-240
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-3AY0-240 PRD-3AY0-240 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_PRD_0616-116991.pdf General Purpose Relays SPST-NO-DM 240VAC