PRD-3DG0-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 84 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 84 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC - Nom, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції PRD-3DG0-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-3DG0-24 PRD-3DG0-24 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf General Purpose Relays SPST-NO-DM 24VDC