PRD-3DJ0-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 110V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PRD-3DJ0-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-3DJ0-110 PRD-3DJ0-110 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_PRD_0616-116991.pdf General Purpose Relays SPST 110VAC