PRD-3DY0-12
PRD-3DY0-12 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO-DM 12VDC
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 12V.
Інші пропозиції PRD-3DY0-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-3DY0-12 PRD-3DY0-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 12V