PRD-5AY0-480 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 480V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 45°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CSA, UL
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom
Must Release Voltage: 48 VAC
Must Operate Voltage: 408 VAC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 20 ms
Coil Insulation: Class B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 480V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 45°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, UL, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom, Must Release Voltage: 48 VAC, Must Operate Voltage: 408 VAC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції PRD-5AY0-480
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-5AY0-480 PRD-5AY0-480 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf General Purpose Relays SPDT 25A 480VAC