PRD-7AH0-120
PRD-7AH0-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 120V
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPST-NO 20A 120VAC HD-PWR GEN PURP RLY.
Інші пропозиції PRD-7AH0-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-7AH0-120 PRD-7AH0-120 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf General Purpose Relays DPST-NO 20A 120VAC HD-PWR GEN PURP RLY