PRD-7DG0-110
PRD-7DG0-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-1-1393130-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції PRD-7DG0-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-7DG0-110 PRD-7DG0-110 Виробник : TE Connectivity / AMP ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf General Purpose Relays DPST-NO 30A 110VDC