PRD-7DY0-110
PRD-7DY0-110 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_PRD_0616-116991.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPST-NO HV DTY 110DC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, UL, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції PRD-7DY0-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-7DY0-110 PRD-7DY0-110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CSA, UL
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC