PRD-7DY0-24
PRD-7DY0-24 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPST-NO S TER 24VDC
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V.
Інші пропозиції PRD-7DY0-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-7DY0-24 PRD-7DY0-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V