PRDA-11AYB-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 45°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CSA, UL
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 410 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VAC
Must Operate Voltage: 20.4 VAC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 45°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, UL, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 410 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC, 125VDC - Nom, Must Release Voltage: 2.4 VAC, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції PRDA-11AYB-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRDA-11AYB-24 PRDA-11AYB-24 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf General Purpose Relays DPDT 25A 24VAC 12Ohm