PRDA-7AGL-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_PRD&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PRDA-7AGL-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRDA-7AGL-24 PRDA-7AGL-24 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf General Purpose Relays DPST-NO 30A 24VAC