Продукція > SAMTEC > PRF35-J-C-EP-402-BS
PRF35-J-C-EP-402-BS
PRF35-J-C-EP-402-BS Samtec
prf35-j-c-ep-402-bs-mkt.pdf
Виробник: Samtec
RF Connectors / Coaxial Connectors Precision 3.50 mm Cable Connector
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN 3.50MM CABLE JACK, Packaging: Bulk, Connector Type: Jack, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Cable Group: RG-402 (.141" Semi Rigid), Fastening Type: Threaded, Connector Style: 3.5mm, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper, Part Status: Active, Frequency - Max: 34 GHz, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRF35-J-C-EP-402-BS PRF35-J-C-EP-402-BS Виробник : Samtec Inc. prf35-j-c-ep-402-bs-mkt.pdf Description: CONN 3.50MM CABLE JACK
Packaging: Bulk
Connector Type: Jack, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Cable Group: RG-402 (.141" Semi Rigid)
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 3.5mm
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Beryllium Copper
Part Status: Active
Frequency - Max: 34 GHz