PRFMB400W12
PRFMB400W12 KYOCERA AVX
PRFMB400W12-file.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: IGBT MODULE, 1IN1, BRAKE CHOPPER
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2V @ 15V, 400A
NTC Thermistor: No
Current - Collector (Ic) (Max): 400 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 1920 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 38000 pF @ 25 V
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IGBT MODULE, 1IN1, BRAKE CHOPPER, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2V @ 15V, 400A, NTC Thermistor: No, Current - Collector (Ic) (Max): 400 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 1920 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 38000 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRFMB400W12 PRFMB400W12 Виробник : KYOCERA AVX PRFMB400W12-file.pdf IGBT Modules IGBT MODULE 1200V 400A 1in1 Brake Chopper Circuit include FRD