Продукція > SUSUMU > PRG3216P-5490-B-T5
PRG3216P-5490-B-T5
PRG3216P-5490-B-T5 Susumu
n_catalog_partition04_en.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 549 OHM 1W 1206 WIDE
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 549 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 549 OHM 1W 1206 WIDE, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 549 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRG3216P-5490-B-T5 PRG3216P-5490-B-T5 Виробник : Susumu n_catalog_partition04_en-1660573.pdf Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 1206 size, 1W, 549 ohm, 0.1%, 25ppm