Продукція > SUSUMU > PRG3216Q-3741-D-T5
PRG3216Q-3741-D-T5
PRG3216Q-3741-D-T5 Susumu
PRG_Data_Sheet-594594.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 1206 size, 1W, 3.74 Kohm, 0.5%, 50ppm
Написати відгук