Продукція > SUSUMU > PRG6432P-5490-D-T4
PRG6432P-5490-D-T4
PRG6432P-5490-D-T4 Susumu
PRG_Data_Sheet-594594.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 2512 size, 3W, 549 ohm, 0.5%, 25ppm
Написати відгук