Продукція > SUSUMU > PRG6432Q-3740-D-T4
PRG6432Q-3740-D-T4
PRG6432Q-3740-D-T4 Susumu
PRG_Data_Sheet-594594.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 2512 size, 3W, 374 ohm, 0.5%, 50ppm
Написати відгук