PRIVSCNMON32
PRIVSCNMON32 StarTech.com
privscnmon32_datasheet.pdf
Виробник: StarTech.com
Description: 32IN. MONITOR PRIVACY SCREEN - U
Packaging: Box
Type: Privacy Filter, Widescreen
Viewing Area: 398.78mm W x 708.66mm H
Applications: LCD Monitor
Diagonal Screen Size: 32.0" (32.00", 813mm)
на замовлення 255 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32IN. MONITOR PRIVACY SCREEN - U, Packaging: Box, Type: Privacy Filter, Widescreen, Viewing Area: 398.78mm W x 708.66mm H, Applications: LCD Monitor, Diagonal Screen Size: 32.0" (32.00", 813mm).