PRIVSCNMON34W
PRIVSCNMON34W StarTech.com
privscnmon34w_datasheet.pdf
Виробник: StarTech.com
Description: 34IN. MONITOR PRIVACY SCREEN - U
Packaging: Box
Type: Privacy Filter, Widescreen
Viewing Area: 335.28mm W x 797.56mm H
Applications: LCD Monitor
Diagonal Screen Size: 34.0" (34.00", 864mm)
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 34IN. MONITOR PRIVACY SCREEN - U, Packaging: Box, Type: Privacy Filter, Widescreen, Viewing Area: 335.28mm W x 797.56mm H, Applications: LCD Monitor, Diagonal Screen Size: 34.0" (34.00", 864mm).