Продукція > SAME SKY > PRL2-12V-SC-1A
PRL2-12V-SC-1A
PRL2-12V-SC-1A Same Sky
prl2.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays Relays, SPST, 20A, 12VDC, 800mW, Single Coil, Through Hole, Latching Relay
на замовлення 489 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук