Продукція > SAME SKY > PRL3-12V-SC-1C
PRL3-12V-SC-1C
PRL3-12V-SC-1C Same Sky
prl3.pdf
Виробник: Same Sky
General Purpose Relays Relays, SPDT, 15A, 12VDC, 400mW, Single Coil, Through Hole, Latching Relay
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук