PRL30-15DP
PRL30-15DP AUTONICS
PR-SERIES-EN.pdf PR-SERIES-INS-EN.pdf
Виробник: AUTONICS
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 0÷15mm; 10÷30VDC; M30; 2m; IP67
Kind of forehead: non-embedded
Type of sensor: inductive
IP rating: IP67
Switch housing: M30
Plating material: nickel
Output configuration: PNP / NO
Operating temperature: -25...70°C
Range: 0...15mm
Overall length: 80mm
Max. operating current: 200mA
Lead length: 2m
Supply voltage: 10...30V DC
Switching frequency max: 400Hz
Body material: brass
Connection: cables
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 0÷15mm; 10÷30VDC; M30; 2m; IP67, Kind of forehead: non-embedded, Type of sensor: inductive, IP rating: IP67, Switch housing: M30, Plating material: nickel, Output configuration: PNP / NO, Operating temperature: -25...70°C, Range: 0...15mm, Overall length: 80mm, Max. operating current: 200mA, Lead length: 2m, Supply voltage: 10...30V DC, Switching frequency max: 400Hz, Body material: brass, Connection: cables.