PRL90209-FNF
PRL90209-FNF TE Connectivity Laird
PRL90209_April_2013_DS.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: MOTOROLA DUAL POL PANEL AN440
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: General Purpose
Gain: 9dBi
Termination: N Type Female
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 1.4
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.319" (33.50mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Power - Max: 10 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTOROLA DUAL POL PANEL AN440, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: General Purpose, Gain: 9dBi, Termination: N Type Female, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 1.4, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.319" (33.50mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Power - Max: 10 W.