Продукція > ROYALOHM > PRM05WJP122B00
PRM05WJP122B00
PRM05WJP122B00 ROYALOHM
ax5w_radial_royal.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; vertical,THT; 1.2kΩ; 5W; ±5%
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: cement
Mounting: THT; vertical
Resistance: 1.2kΩ
Power: 5W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.75x5mm
Body dimensions: 12.5x9x25mm
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 496 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; vertical,THT; 1.2kΩ; 5W; ±5%, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: cement, Mounting: THT; vertical, Resistance: 1.2kΩ, Power: 5W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.75x5mm, Body dimensions: 12.5x9x25mm, Terminal pitch: 5mm.