Продукція > ROYALOHM > PRM05WJP223B00
PRM05WJP223B00
PRM05WJP223B00 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; vertical,THT; 22kΩ; 5W; ±5%
Mounting: THT; vertical
Resistance: 22kΩ
Power: 5W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.75x5mm
Body dimensions: 12.5x9x25mm
Terminal pitch: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; vertical,THT; 22kΩ; 5W; ±5%, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: cement, Mounting: THT; vertical, Resistance: 22kΩ, Power: 5W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.75x5mm, Body dimensions: 12.5x9x25mm, Terminal pitch: 5mm.