Продукція > ROYALOHM > PRM05WJW15KB00
PRM05WJW15KB00
PRM05WJW15KB00 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; vertical,THT; 150mΩ; 5W; ±5%
Mounting: THT; vertical
Resistance: 0.15Ω
Power: 5W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.75x5mm
Body dimensions: 12.5x9x25mm
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 868 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; vertical,THT; 150mΩ; 5W; ±5%, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: cement, Mounting: THT; vertical, Resistance: 0.15Ω, Power: 5W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.75x5mm, Body dimensions: 12.5x9x25mm, Terminal pitch: 5mm.