PRM48AH480M200A00
PRM48AH480M200A00 Vicor Corporation
PRM48AH480T200A00_ds.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 48V 200W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.27" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pre-Regulator Module
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 96.7%
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 200W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.27" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pre-Regulator Module, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 96.7%, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRM48AH480M200A00 PRM48AH480M200A00 Виробник : Vicor PRM48AH480T200A00_ds-3045038.pdf Switching Voltage Regulators PRM2A HALF WIDE 200W