PRM48BF480M400B00
PRM48BF480M400B00 Vicor Corporation
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 48V 400W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Voltage Regulators PRM2RS 453855 48400W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRM48BF480M400B00 PRM48BF480M400B00 Виробник : Vicor PRM48BF480T400B00-709618.pdf Switching Voltage Regulators PRM2RS 453855 48400W