Продукція > VICOR > PRM48BF480T600A00
PRM48BF480T600A00
PRM48BF480T600A00 Vicor
PRM48BF480T600A00_ds.pdf
Виробник: Vicor
Switching Voltage Regulators PRM 48 V 600W
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 600W, Packaging: Tray, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pre-Regulator Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 97.6%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 38V, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Power (Watts): 600 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRM48BF480T600A00 PRM48BF480T600A00 Виробник : Vicor Corporation PRM48BF480T600A00_ds.pdf Description: DC DC CONVERTER 48V 600W
Packaging: Tray
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pre-Regulator Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 97.6%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 38V
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Power (Watts): 600 W