PRM48BH480M200B00
PRM48BH480M200B00 Vicor Corporation
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 48V 200W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pre-Regulator Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 38V
Voltage - Output 1: 48V
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 200W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pre-Regulator Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 38V, Voltage - Output 1: 48V, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1.