PRM48BH480T200B00
PRM48BH480T200B00 Vicor Corporation
PRM48BH480T200B00.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 48V 200W
Packaging: Tray
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pre-Regulator Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 96.9%
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 38V
Voltage - Output 1: 48V
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 200W, Packaging: Tray, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pre-Regulator Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 96.9%, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 38V, Voltage - Output 1: 48V, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRM48BH480T200B00 PRM48BH480T200B00 Виробник : Vicor PRM48BH480T200B00-3044886.pdf Switching Voltage Regulators PRM 48 V 200W