PRM48DH480T250A03
PRM48DH480T250A03 Vicor Corporation
PRM48DH480_250A03.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 48V 250W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, UVLO
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pre-Regulator Module
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 3.2A
Voltage - Input (Min): 38V
Voltage - Output 1: 48V
Power (Watts): 250 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 250W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, UVLO, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pre-Regulator Module, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 3.2A, Voltage - Input (Min): 38V, Voltage - Output 1: 48V, Power (Watts): 250 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRM48DH480T250A03 PRM48DH480T250A03 Виробник : Vicor PRM48DH480_250A03-3044827.pdf Switching Voltage Regulators PRM 48 V 250W