PRMA1A12B Coto Technology
Виробник: Coto Technology
Reed Relay 12VDC 1KOhm 0.5A SPST-NO(19.61x8.89x6.71)mm THT Dry
на замовлення 492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук