PRMA1A24B Coto Technology
Виробник: Coto Technology
Reed Relay 24VDC 2.15KOhm 0.5A SPST-NO(19.61x8.89x6.71)mm THT Dry
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PRMA1A24B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRMA1A24B Виробник : NAIS 07+
на замовлення 20000 шт:
PRMA1A24B Виробник : Coto Technology coto_PRMAMSS2MVS2_Rev4-1283821.pdf Reed Relays PRMA RELAY 1FA 24V SRC