PRMSC-12X TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: RELAY DPDT 1A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 4 VDC
Must Operate Voltage: 7 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 2 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY DPDT 1A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Must Release Voltage: 4 VDC, Must Operate Voltage: 7 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 2 ms.