Продукція > PERINET > PRN.000.025-0010
PRN.000.025-0010
PRN.000.025-0010 Perinet
prn100392_-_perimica_user_guide-2.pdf
Виробник: Perinet
Description: SBC 1.0GHZ 1 CORE 1GB RAM
Power (Watts): 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.197" x 3.386" (132.00mm x 86.00mm)
Speed: 1GHz
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C (TA)
Core Processor: TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Ethernet: 100 Mbps
USB: USB 2.0 (1)
Digital I/O Lines: 10
Watchdog Timer: No
Storage Interface: eMMC, SD
Number of Cores: 1
RAM Capacity/Installed: 1GB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 1.0GHZ 1 CORE 1GB RAM, Power (Watts): 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.197" x 3.386" (132.00mm x 86.00mm), Speed: 1GHz, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C (TA), Core Processor: TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7, Ethernet: 100 Mbps, USB: USB 2.0 (1), Digital I/O Lines: 10, Watchdog Timer: No, Storage Interface: eMMC, SD, Number of Cores: 1, RAM Capacity/Installed: 1GB.