PRP1674K7A20P1 Unitra Telpod
Виробник: Unitra Telpod
Single turn shaft potentiometer 4.7kΩ 100mW +-20% L=20mm   PRP1674K7A20P1 TELPOD PO PRP167-4K7A20P1
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Single turn shaft potentiometer 4.7kΩ 100mW +-20% L=20mm   PRP1674K7A20P1 TELPOD PO PRP167-4K7A20P1, кількість в упаковці: 2 шт.