Продукція > CUI INC. > PRQ150B-48-S12
PRQ150B-48-S12
PRQ150B-48-S12 CUI Inc.
Виробник: CUI Inc.
DC/DC Converters - Through Hole 150W, 9-75 Vdc input, 12 Vdc, 12500 mA, single regulated output, DIP
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук