PRT-11984
PRT-11984 SparkFun Electronics
Виробник: SparkFun Electronics
Description: CASE PLAS TRN CLR 4.25"LX2.402"W
Packaging: Bulk
Features: PCB Supports
Color: Translucent - Clear
Size / Dimension: 4.252" L x 2.402" W (108.00mm x 61.00mm)
Material: Plastic, Non Specified
Height: 0.984" (25.00mm)
Design: Hand Held, Split Sides
Container Type: Case
Area (L x W): 10.3in² (66cm²)
Platform: Arduino Mega
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CASE PLAS TRN CLR 4.25"LX2.402"W, Packaging: Bulk, Features: PCB Supports, Color: Translucent - Clear, Size / Dimension: 4.252" L x 2.402" W (108.00mm x 61.00mm), Material: Plastic, Non Specified, Height: 0.984" (25.00mm), Design: Hand Held, Split Sides, Container Type: Case, Area (L x W): 10.3in² (66cm²), Platform: Arduino Mega.