PRY1-18V-450-1A-EF
PRY1-18V-450-1A-EF Same Sky (Formerly CUI Devices)
pry1.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: RELAYS, SPST, 5A, 1A, 18VDC, 450
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 25 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 13.5 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAYS, SPST, 5A, 1A, 18VDC, 450, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 25 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 13.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRY1-18V-450-1A-EF PRY1-18V-450-1A-EF Виробник : Same Sky pry1.pdf General Purpose Relays Relays, SPST, 5A, 1A, 18VDC, 450mW, Class F, Epoxy Sealed, Through Hole, Power Relay