PS-10SLA-D4C2
PS-10SLA-D4C2 JAE Electronics
J101483-938987.pdf
Виробник: JAE Electronics
Headers & Wire Housings HEADER 10POS
на замовлення 622 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції PS-10SLA-D4C2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS-10SLA-D4C2 Виробник : JAE Electronics Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)